Příměstský tábor
zobrazení: 659

<<  Duben  >>

Příměstský tábor

Letos poprvé v termínu od 2. 7. do 6. 7. 2018 v naší škole proběhne příměstský tábor pro žáky

I. stupně.
Přihlášené děti přijdou ve dnech 2. 7. 2018 až 6. 7. 2018 ráno v 7:00 hodin do školy.

V pondělí se sejdeme před budovou II. stupně. Na vstupu do školy na další dny se pak s dětmi domluvíme samy.  Domů pak budou odcházet každý den v  16:00 hodin.

Co je pro žáky v jednotlivé dny zajištěno?

Mohou se těšit na návštěvu hasičské stanice, celodenní výlet na statek Bernard - pečení chlebových placek, výroba svíčky, krmení zvířátek, atd., návštěvu muzea tady v Sokolově, rozhlednu Hard, zábavné centrum Fantazie, hry na hřištích ve škole i ve městě, barvení triček, opékání vuřtů na školní zahradě a mnoho dalšího.

Také děti čeká jedno velké překvapení!

Co jídlo a pití?

Stravovat se budeme v pizzerii Dolce Vita u Lidlu, kde nám připraví jídla, na kterých se s přihlášenými dětmi domluvíme. Pizza v jídelníčku ale určitě nebude.
Celý den budou k dispozici zásoby čisté vody a šťávy k doplňování podle potřeby.
V rámci celodenního výletu na statek Bernard děti budou obědvat vlastnoručně upečené chlebové placky. K nim si zvolí ze dvou druhů nabízené polévky.

Co budou mít děti každý den s sebou?

Snídaně probíhají doma. Každý den si děti v batůžku přinesou svačinu. V případě větších svačin (na odpoledne) bude možnost uložit je do lednice. Dále budou mít bačkory a vybavený penál  (pastelky, fixy, tuhé lepidlo, nůžky). Bačkory a penál si mohou děti nechat v pondělí v učebně, kde se budeme ráno scházet a v pátek si pak věci odnesou zase domů.

Co s měnícím se počasím a vhodným oblečením?

Nabízíme možnost nechávat si ve škole věci jako je pláštěnka, gumáky, kraťasy, atd. Zkrátka věci, které nebudou muset děti nosit každý den z domu a podle potřeby se ve třídě mohou převléknout.

Všude jsou potřeba dokumenty

Takže i na příměstský tábor budeme potřebovat doklad o bezinfekčnosti a  posudek o zdravotní způsobilosti. A v neposlední řadě i kopii kartičky pojištěnce,  kterou přihlášení první den donesou s sebou, my okopírujeme a posléze vrátíme.

Na děti se těší vedoucí tábora paní učitelka M. Bláhová a G. Wernerová

| Autor: Marie Bláhová | Vydáno dne 08. 05. 2018 | 694 přečtení |