Seznam věcí pro budoucí prvňáčky

Vážení rodiče,
zde naleznete seznam věcí pro prvňáčky ve školním roce 2018/2019.
Seznam: ZDE

Dne 02. 10. 2015 se v Sokolově na atletickém stadionu uskutečnilo okresní kolo mladších a starších žáků a žákyň v přespolním běhu. Naše škola nominovala své závodníky do všech 4 kategorií. Jako první šly na start mladší žákyně a udělaly opravdu parádní výsledek, když trio Barbora Navrátilová, Veronika Sládková a Barbora Stupková obsadilo první 3 místa svého závodu, důležité pro celkové pořadí však bylo umístění naší 4. a 5. závodnice, naštěstí obě závodnice Marie Predigerová i Barbora Zárubová běžely na hranici svých možností a i díky jim mladší žákyně zaslouženě zvítězily. Družstvo ml. žákyň nastoupilo v tomto složení: Veronika Sládková, Barbora Navrátilová, Barbora Stupková, Marie Predigerová, Barbora Zárubová. Po nich šli na start mladší žáci a i oni zaběhli fantasticky, nestačili jen na fotbalisty ze ZŠ Pionýrů a obsadili naprosto nečekané krásné 2. místo. Velkým příslibem do budoucna je výkonnost žáků 6. ročníku Kryštofa Kovardinského a Roberta Šlechty, kteří se v konkurenci starších závodníků vůbec neztratili. Družstvo ml. žáků nastoupilo v tomto složení: Ondřej Podhajský, Robert Šlechta, Václav Mlčoch, Dominik Sedláček, Kryštof Kovardinský. Starším žákyním se podařilo navázat na úspěchy mladších spolužáků, když doběhly do cíle v krátkých časových intervalech po sobě, K. Nováčková, L. Laurinová a zejména v cíli naprosto vyčerpaná M. Hájková, A. Mašková a Y. Jafarová neskutečně zabojovaly a konečné 2. místo je také nečekané. Družstvo st. žákyň nastoupilo v tomto složení: Kateřina Nováčková, Lucie Laurinová, Alice Mašková, Yana Jafarová, Michaela Hájková. Poslední šli na start starší žáci. L. Lejba a V. Navrátil potvrdili pověst vynikajících vytrvalců a oba doběhli v popředí celého závodu, na ně navázali D. Převrátil a O. Hájek a J. Lentes v konečném součtu obsadili vynikající 2. místo. Družstvo st. žáků nastoupilo v tomto složení: Luděk Lejba, David Převrátil, Vojtěch Navrátil, Jakub Lentes, Ondřej Hájek. Všem závodníkům patří pochvala za nejlepší umístění naší školy v historii a zasloužený postup do krajského finále 07. 10. 2015 v Chebu. Držíme palce !!! V Sokolově, 03. 10. 2015 Radek Škarda
| Autor: Ing. Erik Klimeš | Vydáno dne 05. 10. 2015 | 1136 přečtení |