Seznam věcí pro budoucí prvňáčky

Vážení rodiče,
zde naleznete seznam věcí pro prvňáčky ve školním roce 2018/2019.
Seznam: ZDE

Náš chlapecký basketbalový výběr se stal vítězem krajského kola a má možnost si vybojovat účast na republikovém finále!!! Ale postupně - vše začalo okrskovým kolem, ve kterém naši svěřenci smetli 4.ZŠ a 8.ZŠ a postoupili do kola okresního... V kole okresním jsme mírně klopýtli s Horním Slavkovem, který hrál velmi tvrdě a nebasketbalově. Po rázné domluvě s organizátory a rozhodčími turnaje se hra "nebasketbalových" soupeřů změnila a my turnaj suverénně vyhráli, když jsme ve finále porazili ZŠ Kraslice (Havlíčkova).  My a Kraslice jsme si tak vybojovali právo účastnit se krajského kola. V krajském kole jsme neměli konkurenci a ještě zlepšený výkon z kola okresního stačil na všechny soupeře! Dalo by se říci, že vyhrát krajské kolo nám dalo méně práce než vyhrát kolo okresní... Jako vítězové krajského kola tak máme právo účastnit se republikové kvalifikace, která se uskuteční 30.4. na sokolovském gymnáziu - držme všichni palce našim reprezentantům...

Sestava naší školy: Miroslav Horár, Luděk Urban, Jan Brtek, Jakub Veverka, David Solár, David Peterka, Petr Peterka (všichni 9.A), Lukáš Fecko (9.C), Martin Brandner (9.B), Martin Snopek (8.A), Robert Kubalík (8.B)

| Autor: Lukáš Šnobl | Vydáno dne 19. 04. 2010 | 1185 přečtení |