Soutěž valentýnských výrobků

<<  Květen  >>

Soutěž valentýnských výrobků

Někdo rád slaví Valentýny

někdo má na to názor jiný.

Však pro každého je dobrá zpráva

že ho někdo má RÁD, RÁDA

jak lásku nebo kamaráda.

Možná i ty budeš potěšen

srdíčkem, přáním v tento den.

Samozřejmě jsou nejvíc cenné

ty vlastnoručně vyrobené.

A každý ví, že teď už běží

o výsledky v naší soutěži:

Nejdříve je třeba pochválit účastníky, na výstavce v prvním patře se sešlo víc než 50 výrobků. V hojném počtu  se zúčastnili žáci 6. ABC a 9.C určitě proto, že je podporovaly paní učitelky.

V den vyhlášení výsledků se sešli členové našeho parlamentu pod vedením Honzy Brtka a každý dal hlas nejhezčímu výrobku. K vidění byla hlavně přáníčka, nazdobená srdíčka, svícen, panáček a krabička. Mně se opravdu moc líbily všechny, ale oni se shodli, a proto s velkou převahou zvítězilo srdce od Míši  Röslerové a Týny Bárové z 9.C.

Na druhém místě společně skončily výrobky  Petry Jablonické, Čendy Výborného, Laury Bačíkové a Klaudie Kozákové.

Zvláštní pochvalu máme pro Hanku Nástrahovou s Luckou Polákovou, protože si na svém výrobku daly záležet a propracovaly ho do detailů. Nakonec ho darovaly do kanceláře školy.                                               .

Všichni měli být odměněni čokoládou, větším či menším kouskem, ale protože nějaká zbyla, zdá se, že se pro cenu někteří nedostavili. Nebo že by drželi štíhlou linii? Ještě to lze napravit v kabinetě fyziky. Přihlásí se i zrovna nepřítomní soutěžící.

Co nejvíce výrobků jsme vyfotografovaly, a tak si je v nejbližší době můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Soutěž připravil kabinet pracovních činností – paní učitelky Fenclová, Budilová a Suchanová . A ještě vás pozveme na dvě další – v dubnu budou soutěžit vaše velikonoční výrobky a na  květen si připravujte bavlnky, vyrobíme totiž panáčky kofoláčky. Hádejte, co bude cena pro vítěze?

| Autor: Mgr. Šárka Suchanová | Vydáno dne 12. 02. 2010 | 1076 přečtení |