Seznam věcí pro budoucí prvňáčky

Vážení rodiče,
zde naleznete seznam věcí pro prvňáčky ve školním roce 2018/2019.
Seznam: ZDE

Dne 25.11. se konalo v sokolovském bazénu okresní kolo v plavání a naše škola byla opět velmi úspěšná, když staší žáci přesvědčivě vyhráli a dívky skončili těsně za sokolovským gymnáziem na druhém místě. Obě kategorie si tak zajistily účast v krajském kole, které se konalo rovněž v sokolovském bazénu a to ve středu 2.12.2009. Vítěz krajského kola pak měl právo účasti na republikovém finále, které se bude konat v lednu v Jindřichově Hradci. V krajském kole naši chlapci ale na tyto mety nemohli ani pomýšlet - skončili na 5. místě s velikou ztrátou na medailové umístění. Za to dívky se až do poslední štafety praly o vítězství! Nakonec však děvčata skončila těsně druhá, když jejich přemožitelkami se staly opět děvčata ze sokolovského gymnázia. Sestava našich plavců: Jakub Veverka (9.A), Adam Pidanič (9.A), Jan Pollner (8.A), Petr Vondra (9.C), Václav Fikart (8.B), Martin Navrátil (8.B), Sarah Kastlová (9.B), Hana Svobodová (9.B), Andrea Röhryová (9.A), Andrea Gösnitzerová (9.A), Lucie Vavrová (8.A), Dominika Klímová (pouze OK, 8.A), Jana Haindlová (pouze KK, 9.B).

Všem moc děkujeme za reprezentaci a těšíme se na další úspěchy!!!

| Autor: Lukáš Šnobl | Vydáno dne 02. 12. 2009 | 1191 přečtení |