Seznam věcí pro budoucí prvňáčky

Vážení rodiče,
zde naleznete seznam věcí pro prvňáčky ve školním roce 2018/2019.
Seznam: ZDE

V pátek 21. 12. 2007 se konal tradiční předvánoční sportovní den na 2. stupni naší školy.

Žáci jednotlivých ročníků si sestavili týmy hráčů, které pak předvedly své sportovní dovednosti proti týmu učitelů.

Žáci šestých tříd se s učiteli utkali v kopané. Na hřišti mělo každe družsto 5 hráčů, z toho musely být minimálně 2 dívky/ženy. V průběhu hry se mohlo kdykoli střídat, hra neměla klasického brankáře a nikdo nesměl hrát rukama. Hrací doba byla 2 x 8 minut. V tomto duelu zvítězili učitelé  nad šesťáky v poměru 7 : 3.

Sedmáci se s učiteli utkali ve florbalu. Pravidla hry byla stejná jako u kopané, jediná změna byla v tom, že zde mělo každé družstvo v poli 4 hráče a v brance brankáře. Byť si učitelé dali "vlastňáka", tak i v tomto utkání zvítězili v poměru 7 : 4.

Žáci osmých tříd hráli proti týmu učitelů basketbal. V obou týmech bylo na hřišti 5 hráčů (minimálně 2 dívky/ženy) a hrálo se opět 2 x 8 minut. Ani zde se žákům nepodařilo učitele porazit. V tomto utkání porazili učitelé osmáky poměrně vysoko 38 : 16.

Poslední utkání proběhlo mezi žáky 9. tříd a učiteli ve volejbalu. Tým učitelů přišla posílit kolegyně Lenka Kunová z 1. stupně za doprovodu své třídy. Každé družstvo mělo 6 hráčů a opět musely být na hřišti minimálně 2 dívky nebo ženy. Hrálo se na dva vítězné sety. No a jak dopadlo toto utkání? Ani deváťákům se letos nepodařilo učitele porazit - prohráli 0 : 2.

Snad se žákům za rok bude dařit více. Letos nezbývá nic jiného než poblahopřát učitelům k jejich vítězství ve všech čtyřech utkáních.

Poděkování patří oběma našim tělocvikářům - panu Šnoblovi a panu Vokáčovi, kteří předvánoční sportovní den připravili a zorganizovali.

Fotografie naleznete opět ve fotogalerii.

| Autor: Mgr. Brigitte Havelková | Vydáno dne 22. 12. 2007 | 958 přečtení |