Mikulášské tancování

Autor: Mgr. Iva Vacková <>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 05. 12. 2016

Hudební klub Alfa ve spolupráci se Základní školou Švabinského, Základní uměleckou školou Sokolov a s tanečním souborem Glamour pořádal v sobotu 2.12.pro děti prvních až třetích tříd program nazvaný ,,Mikulášské tancování."

Hudební klub Alfa ve spolupráci se Základní školou Sokolov Švabinského ulice , Základní uměleckou školou v Sokolově a s tanečním souborem Glamour pořádal v sobotu 2. 12. pro děti prvních až třetích tříd dvouhodinový program ,, Mikulášské tancování." Cílem programu bylo vytáhnout děti z jejich domovů a rozpohybovat je pomocí tance. Tři tanečnice Michaela Grigarová, Alena Pavlíčková a Michaela Kráglová z tanečního souboru Glamour bavily děti a jejich rodiče svým tancem. Předcvičovaly a učily děti nejrůznější taneční kreace. Součástí programu bylo vystoupení Jakuba Kriegera na elektronické klávesy. Tento mladý hudebník je žákem pana ředitele Romana Švancara ze Základní umělecké školy Sokolov . Poděkování patří panu Petru Schneiderovi a paní učitelkám Mgr. Ivaně Vackové, Mgr. Ivetě Křížové, Mgr. Daně Brožíkové, Mgr. Kateřině Michálkové a Mgr. Aleně Röhryové . Zdárný průběh akce motivuje všechny zainteresované do dalších akcí. Do budoucna se připravuje žákovský hudební muzikál pod názvem „Pastelky“.