Stop návykovým látkám

Autor: Mgr. Lenka Skopalová <skopalova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 31. 10. 2016

25.1. 2016 se na naší škole konal pro všechny žáky v rámci prevence kriminality Den prevence "Stop návykovým látkám".

Žáci 1. stupně ve dvouhodinovém bloku byli seznámeni s návykovými látkami a nebezpečím, které souvisí s jejich užíváním. Druhostupňáci se formou besed dozvěděli i podstatné informace ohledně legislativního řešení případných problémů. Výstupem všech žáků byl barevný papírový řetěz, který odráží osobní zkušenosti žáků s užíváním návykových látek, od cigaret až po drogy. Poděkování patří všem, kteří besedy bez nároku na finanční honorář zorganizovali: p. Zajíc z Protidrogového oddělení Policie ČR, p. Vejvodová ze Záchranné zdravotní služby Karlovy Vary, p. Fialová z Transfúzního oddělí Sokolov a p. Prokopová z Hygienické stanice Karlovy Vary. Moc děkujeme.