"Den naruby"

Autor: Mgr. Lenka Skopalová <skopalova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 01. 04. 2016

Do role učitelů se dne 1.4. 2016 vžili žáci devátých tříd, kteří se postavili před své mladší spolužáky ve 4. a 5. třídách.

Příprava hodiny, dobrá motivace, vědomosti, spravedlivé hodnocení a přístup k žákům - to vše museli "mladí učitelé" zvládnout. Určitě nebylo lehké vždy s úsměvem a lehkostí tuto roli zvládnout, reagovat na nečekané překážky a zachovat chladnou hlavu. Proto je potřeba poděkovat za odvahu všem statečným deváťákům a věříme, že byli spokojeni nejen noví "budoucí učitelé" se svým výkonem, ale i žáci 4.a 5. tříd s přístupem svých starších kamarádů a snad si po dnešní zkušenosti budou žáci více vážit náročné práce svých učitelů.