Zážitkový červen 6.A

Autor: Hana Plachá <>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 25. 06. 2015

Červen je bezpochyby měsícem školních výletů. Pamětihodnosti v celé republice jsou plné dětí s batůžky na zádech.

6. A využila výletnický červen bohatě. Nejdřív jsme vyjeli na historickou exkurzi do Prahy. Prošli jsme nejznámější místa staré Prahy s pracovním listem v ruce, užili si překrásný výhled na město z Hradčanského náměstí a nakonec se odměnili nějakou tou dobrotou na náměstí Václavském. 24. června dostaly zabrat hlavně nohy. Cesta autobusem do Krásna byla sice rychlá a pohodlná, zpátky jsme se ale dopravovali pěšky. Po důkladném prozkoumání Hornického muzea v Krásně jsme vyrazili směrem ke Komářím rybníkům, kde byl krátký oddech se svačinou a házením šišek na cíl. U kostela svatého Mikuláše konečně nastalo opékání buřtíků, na což se všichni těšili. I počasí začalo ukazovat přívětivější tvář, pochopilo zřejmě, že rozdělávání ohně v dešti není žádná zábava. Podívejte se na fotky, tam nejlépe uvidíte, co jsme všechno zažili.