Stříbrní v atletickém trojboji

Autor: Václav Srb <>, Téma: Sportovní soutěže, Vydáno dne: 15. 06. 2015

Ve středu 10. června proběhlo okresní kolo Atletického trojboje, ve kterém se v běhu na 50 m, hodu míčkem a ve skoku dalekém poměřila družstva žáků prvního stupně. Družstvo naší školy složené z těchto žáků a žákyň: Anny Drahokoupilové (2.A), Kláry Hrbkové a Martina Ondruše (3.C), Alexandra Kušniruka (3.A), Michaely Pechové a Markéty Valašíkové (4.A), Antonína Vrby (IV.B) a Kryštofa Kovardinského (V.A) v tomto závodě obsadilo druhé místo a vybojovalo si postup do krajského kola.

stříbrní v OK Atletického trojboje

Největší zásluhy na úspěchu našeho družstva mají především Antonín Vrba, Kryštof Kovardinský, Martin Ondruš a Michaela Pechová. Tonda podal vynikající výkon v hodu míčkem (42,90 m) a v běhu na 50 m (7,70 s). Kryštof podával také krásné výkony v hodu míčkem (35,50 m) a v běhu na 50 m (7,91 s). Míša krásně běžela (8,27 s) a Martin v mladší kategorii výborně házel (33,50 m). Všichni závodníci a závodnice se zodpovědně snažili o nejlepší výkony a dobře reprezentovali naší školu. Všem přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů nejen v krajském kole této soutěže, které se uskuteční již ve středu 17. června ve Františkových Lázních.

Děkuji též Mgr. Ivě Vackové a Mgr. Andree Maškové za pomoc s organizováním školního kola této soutěže.