Stříbrní v okresním kole a postup do krajského kola

Autor: Václav Srb <>, Téma: Sportovní soutěže, Vydáno dne: 06. 05. 2015

Našim žákům se daří i v atletice. V okresním kole Štafetového poháru v součtu výkonů obsadili druhé místo, když v dílčích závodech obsadili žáci a žákyně 4.-5. ročníků 1. místo, žáci a žákyně 1.-3. ročníků 3. místo a ve společné štafetě získali ještě 2. místo. Po skvělých výkonech budou mít naši žáci 13. května šanci porovnat své výkony také v krajském kole.

Na úspěchu naší školy se v okresním kole podíleli: Štěpánka Hrabáková a Ondřej Hrabák (2.B), Andrea Čopáková (3.B), Eliška Lázničková, Barbora Převrátilová a Daniel Vaníček (3.A), Jonáš Bernat a Martin Ondruš (III.C), Daniela Steinsdörferová(IV.A) , Petr Charvát a Kryštof Kovardinský (V.A), David Berka, Robert Šlechta, Klára Mlejnková, Marie Predigerová a Natálie Luksová (V.C).

Všem jmenovaným blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů v krajském kole.

výsledková listina: http://www.stafetovypohar.cz/vysledkova-listina/2015?okres=sokolov