Třetí v Karlovarském kraji

Autor: Václav Srb <>, Téma: Sportovní soutěže, Vydáno dne: 30. 04. 2015

Ve středu 29. dubna proběhlo krajské kolo Vybíjené, ve kterém družstvo naší školy získalo bronzové medaile.

Družstvo podalo ve všech utkáních výborné výkony. Hrálo týmově a své soupeře poráželo ve všech herních činnostech. Hráči naší školy nakonec zaváhali jen v jednom zápase, jenž prohráli až v prodloužení, když zazmatkovali a nenašli způsob, jak si poradit s výbornou hrou jen jednoho hráče soupeře, který jim vychytal všechny přihrávky. Štěstí tentokrát našim nepřálo ani, když o konečném pořadí rozhodoval počet vybitých hráčů. A tak přestože naše družstvo prohrálo jen jeden zápas, navíc v prodloužení, získalo až třetí místo.

Na úspěchu naší školy se v krajském kole podíleli: Radim Brešťanský (III.C), Stáňa Tvaroh (IV.B) , Jan Janda, Petr Charvát, Ivan Varaksin, Antonín Kábrt, Tomáš Čaban a Kryštof Kovardinský (V.A), David Berka, Richard Horváth, Karel Machala a Robert Šlechta (V.C).

Všem jmenovaným blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.