Výlet školního žákovského parlamentu

Autor: Mgr. Hana Kadavá <>, Téma: Žákovský parlament, Vydáno dne: 12. 09. 2014

Ve čtvrtek 11. 9. 2014 se vydali někteří zástupci školního žákovského parlamentu na výlet. Jednalo se o akci, jíž se účastnili žáci, kteří docházeli na parlament v loňském školním roce pravidelně a pracovali pro svou třídu i školu aktivním způsobem.

Již od rána nám krásně přálo počasí, svítilo sluníčko a příjemná procházka z Lokte na Svatošské skály proběhla v čilém hovoru zúčastněných. Na Svatošských skalách jsme se podívali do „Dětského ráje“, kde si žáci prohlédli koně, králíky, ovce a další zvířata. Největší úspěch však mělo „lanové centrum“, kde si všichni užili plno zábavy, překonávali svůj strach a povzbuzovali ostatní. Procházkou jsme se vrátili zpět do Lokte, odkud jsme se autobusem dostali do Sokolova. Díky skvělému počasí a dobré náladě všech, se výlet krásně vydařil. Proto doufáme, že letošní zasedání školního žákovského parlamentu budou ještě povedenější, prospěšnější a že společně zase něco dokážeme, abychom se mohli třeba opět někam podívat.