Základní škola Sokolov, Švabinského 1702

Další úspěch německy mluvících žáků naší školy

Autor: Mgr. Iva Vacková <>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 03. 06. 2013

Žáci prvního stupně obsadili v krajském kole soutěže ,, Němčina nás baví " první a druhé místo.

StrmilovCyklistikaČeská KanadaKomorníkKunžakUbytování samotaPenzionyUbytováníChata rybníkChata Jižní ČechyPenziony Jižní ČechySportovní rybolovSlavonice chalupa

3. 6. 2013 se konalo krajské kolo soutěže v německém jazyce ,, Němčina nás baví“. Za čtvrté ročníky nás úspěšně reprezentovali Rudolf Kvasňovský ze 4. C, který svoji kategorii s plným počtem bodů vyhrál a Jakub Pravec ze 4. A, který obsadil krásné druhé místo. Kluci svými znalostmi převyšovali ostatní soutěžící a svou výhru si plně zasloužili. Ruda získal maximální počet bodů, jak v ústní, tak i v písemné části, Jakub získal v písemné části také plný počet bodů a v ústní části ztratil na vítěze pouhých 5. bodů. Za páté ročníky nás reprezentovala Kateřina Jánská z 5. A, která skončila na 7. místě. Katka se za své jazykové znalosti také nemusí stydět.

Všem soutěžícím děkujeme za vzornou přípravu na tuto soutěž a reprezentaci naší školy.