Naše děvčata byla "zlatá"

Autor: Václav Srb <>, Téma: Sportovní soutěže, Vydáno dne: 19. 04. 2012

Žákyně 1. stupně zopakovaly úspěch z loňského roku a opět se probojovaly do krajského kola soutěže ve vybíjené Preventan Cup. Tentokráte však postupují z 1. místa.

Největší zásluhu na tomto úspěchu měla výborná spolupráce Denisy Ponetzové, Soni Osvaldové s kapitánkou Michaelou Hájkovou (všechny z V.B). Poděkování a gratulace  samozřejmě patří i všem ostatním hráčkám, které hrály opravdu s plným nasazením. Byly to Lucie Skalická a Diana Hirschová ze 4.B, Isabela Grässleová a Karolína Pfeiferová ze 4.C, Yana Jafarová a Míša Konopásková z V.A, Petra Pytelková a Pavlína Zetková z V.B.  K postupu z okrskového kola pomohla ještě Tereza Honzajková, Alexandra Urová a Daniela Polesná.

Za reprezentaci školy a vytvoření příjemné sportovní atmosféry děkujeme také chlapcům, kterým postup z okrskového kola unikl jen o kousek.