Úspěchy žáků 2. stupně v předmětových soutěžích

Autor: Mgr. Brigitte Havelková <havelkova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Úspěchy našich žáků, Vydáno dne: 14. 02. 2012

Dne 19. ledna 2012 se konalo okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda, kterého se zúčastnili i žáci naší školy. Další soutěž, kam naše škola vyslala své zástupce, proběhla dne 9. února 2012.

Dne 19. ledna 2012 se konalo okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda, kterého se zúčastnili i žáci naší školy. Na skvělém druhém místě v kategorii šestých ročníků se umístil Matěj Kaiser ze VI. A se 12,5 body. Blahopřejeme. Za sedmý ročník nás reprezentovaly Marie Oberleitnerová ze VII. A, která získala 10 bodů, byla úspěšnou řešitelkou a obsadila 4. – 5. místo a Hana Trhlíková ze VII. A, která skončila na třináctém místě. Všem třem děkujeme za reprezentaci školy, přejeme mnoho dalších úspěchů a vyučujícím děkujeme za přípravu žáků na soutěž.

Další soutěž, kam naše škola vyslala své zástupce, proběhla dne 9. února 2012. Soutěžící změřili své znalosti a dovednosti v okresním kole konverzační soutěže v německém jazyce. V kategorii I.A nás reprezentovali Matyáš Mordovanec ze VII. A a Michal Zubanič ze VI. A. Matyáš získal první místo a hned za ním se na 2. místě umístil Michal. Oběma blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích i ve studiu. Vyučujícím děkujeme za přípravu žáků na soutěž.