Vyhodnocení soutěže ,, Bezpečné prázdniny".

Autor: Mgr. Iva Vacková <>, Téma: Úspěchy našich žáků, Vydáno dne: 08. 11. 2011

Ve čtvrtek 3.11. 2011 se zúčastnili žáci naší školy slavnostního vyhodnocení soutěže ,,Bezpečné prázdniny ".

Strážníci Městské policie Sokolov, oddělení prevence kriminalistiky nás pozvali na slavnostní vyhlášení soutěže ,,Bezpečné prázdniny ".Tato soutěž byla připravena pro žáky loňských druhých tříd. Děti musely prokazovat své znalosti a správné chování v ulicích města. Jednou jako cyklisté, podruhé jako chodci. Děti se také učily, jak předcházet nebezpečným situacím.

Žáci vše zaznamenávali do zápisníku ,,Ajax", který byl následně městskou policií vyhodnocen a nejlepší žáci sokolovských škol byli oceněni v kině ,, Alfa". Děti se zde mohly setkat s představiteli města, starostou Ing. Zdenkěm Berkou, se zástupci z řad městské policie a se slavným rodákem ze Sokolova, fotbalistou Petrem Jiráčkem.

Z naší školy byli vyhodnoceni tito žáci: ze 3. A Otakar Veverka, Růžena Chvostková, Jan Arnold, ze 3.B Tomáš Hrůza a Rudolf Kvasňovský ze 3.C.