Školní kolo závodů v plavání

Autor: Václav Srb <>, Téma: Dění ve škole, Vydáno dne: 10. 11. 2010

V tomto týdnu proběhlo v našem bazéně školní kolo plaveckých závodů. Závodili jsme ve čtyřech kategoriích.

V kategorii 1. – 3. ročníků zvítězila Alice Mašková (3.C), na druhém místě se umístila Diana Hirschová (3.B) a na třetím místě skončila Tereza Muchová.

Mezi chlapci byl v kategorii 1. – 3. ročníků nejrychlejší Tomáš Pazour (3.B), za ním skončili Jiří Čermák (3.A) a Lukáš Pazour (3.B). Svými výkony překvapili především Jan Janda (1.A) a David Berka (1.B), kteří porazili mnohé soupeře ze druhých a třetích tříd, a především Kryštof Kovardinský (1.A), který v této kategorii skončil na krásném čtvrtém místě.

V kategorii 4. a 5. ročníků zvítězila Míša Feitlová (5.A), před druhou Míšou Hájkovou (4.B) a třetí Andreou Čebišovou (4.A). V chlapecké kategorii jednoznačně zvítězil Matěj Kaiser (5.A), na druhém místě se umístnil Jakub Urban (4.B) a třetí byl Michal Zubanič.

Vítězům gratulujeme a děkujeme také všem ostatním závodníkům a závodnicím za účast a  ochotu reprezentovat svoji školu. V pondělí proběhne okresní kolo, tak nám držte palce.