Konverzace i v ruském jazyce

Autor: Mgr. Lenka Skopalová <skopalova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 26. 03. 2010

Ve dnech 23.3. - 25.3. proběhlo na škole školní kolo v konverzaci v ruském jazyce. Dnes již málo vyučovaný jazyk je na naší škole součástí výuky devátým rokem. Zpočátku jako kroužek a pro velký zájem žáků dnes jako volitelný předmět. A aby mohli žáci poměřit své znalosti v jednotlivých ročnících, uskutečnila se soutěž aspoň formou školního kola. Přesto, že kolo nebylo postupové, zájemců o účast bylo hodně a předvedené výkony na velmi dobré úrovni.

A jaké jsou výsledky? Za 6. ročníky se na 1. místě umístila Dominika Káclová ze 6.A, v kategorii 7. tříd Helena Siváková ze 7.A a ve spojené kategorii 8. a 9. tříd Jaroslav Vaněk z 9.A.

Všem, i těm nejmenovaným účastníkům gratulujeme.