Úspěchy v soutěži "Němčina nás baví"

Autor: Mgr. Dana Klimčuková <klimcukova(at)6zs-sokolov.cz>, Téma: Úspěchy našich žáků, Vydáno dne: 28. 05. 2009

Němčina nás opravdu baví

Dne 30. 4. 2009 se konalo okresní kolo soutěže „Němčina nás baví“ pro žáky 1. stupně.

V kategorii čtvrtých tříd nás úspěšně reprezentoval Matyáš Mordovanec ze IV. B, který se umístil na 1. místě a za páté ročníky bojovala Laura Bačíková z V. A, která v této kategorii také zvítězila. Laura a Matyáš tímto postoupili do krajského kola, které proběhlo 14. 5. 2009, kde soutěžili nejen se žáky ze Sokolova a okolí, ale také se žáky z Chebu a Karlových Varů. Matyáš v krajském kole zvítězil a Laura se umístila na pěkném třetím místě.

Oběma blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy a Lauře držíme palce na mezinárodní zkoušce v německém jazyce, na kterou se chystá začátkem června.

Mgr. Ivana Vacková