Jedeme na školu v přírodě s teambuildingem

Autor: Václav Srb <>, Téma: Dění ve škole, Vydáno dne: 21. 09. 2008

V naší třídě (V.B) se radikálně změnilo prostředí. Přibylo nám deset nových spolužáků. Několik jich přišlo z bývalé IV.C. Všichni si na sebe teprve zvykáme. A někdy to mezi námi i trochu zaskřípe.

Aby to mezi námi nejen neskřípalo, ale abychom se i více stmelili a naučili spolu lépe spolupracovat, pojedeme na školu v přírodě s teambuildingovým programem. V krásném prostředí RS Březová u Rokytnice nad Rokytnou nás čeká pečlivě vybraný a sestavený program plný her na rozvoj týmu, spolupráce a důvěry okořeněný outdoorovými aktivitami v podobě lanových center, lezení po cvičné horolezecké stěně, painballem ap. Lepší obrázek si můžete udělat na stránkách www.istan.cz . Už se všichni těšíme na pondělí 29. září, kdy to celé vypukne. Jen abychom neonemocněli!