Škola v přírodě s prvňáčky

Autor: Václav Srb <>, Téma: Dění ve škole, Vydáno dne: 18. 06. 2008

Od 9. do 14. června 2008 byla naše 1.A a 1.B na škole v přírodě na Stříbrné.

Na šest dní jsme se nastěhovali do penzionu "Filip". Děti byly ubytované ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. V průběhu celé školy v přírodě jsme hráli soutěž "Zachraňte princeznu Julinku". Děti si v průběhu celého týdne plnily úkoly k této soutěži. Navíc každé odpoledne byl pro ně připraven i další program. V pondělí se děti seznámily s okolím, v úterý se konala olympiáda, ve středu byl výlet na Bublavu spojený s projížďkou na koních, ve čtvrtek se za dětmi přijeli podívat hasiči z Kraslic a večer se konal pyžamový večírek, v pátek jsme celý pobyt zakončili hledáním ztraceného pokladu.

Na Stříbrné v penzionu "Filip" se nám všem moc líbilo. V sobotu jsme se pak všichni šťastně vrátili domů.

Mgr. Lenka Kunová

Nezapomeňte si prohlédnout také fotografie ve fotogalerii.