KLUB MALÉHO ŠKOLÁČKA

Autor: Mgr. Dana Klimčuková <klimcukova(at)6zs-sokolov.cz>, Téma: Dění ve škole, Vydáno dne: 11. 06. 2008

Dne 28. 5. 2008  proběhla poslední schůzka KLUBU MALÉHO ŠKOLÁČKA. Děti měly připravenou „INDIÁNSKOU STEZKU“, na které plnily různé úkoly (cvičení obratnosti, vědomostní poznatky, překonávání překážek). Každá skupina měla svého průvodce v podobě pohádkové postavy a na konci stezky obdrželi všichni praví indiáni drobnou odměnu s pamětním listem.

Rádi bychom poděkovali dětem z pátých tříd, které se zapojily jako průvodci a uměly se velmi pěkně a vstřícně chovat k budoucím prvňáčkům. Také děkujeme rodičům, že využili nabízený program našeho klubu a usnadnili tak svým dětem vstup do 1. třídy.

Budeme se všichni těšit na 1. září a tentokrát nechte čelenky, luky a šípy doma.

Sluníčkové prázdniny dětem i rodičům přejí paní učitelky…