Schůzka rodičů vycházejících žáků

Autor: Mgr. Lenka Skopalová <skopalova(a)6zs-sokolov.cz>, Téma: Dění ve škole, Vydáno dne: 11. 10. 2007

Dne 22.10. 2007 v 16.00 se v aule školy uskuteční setkání rodičů vycházejících žáků s výchovným poradcem a zástupci středních škol Karlovarského kraje....

Na schůzce budou rodiče informováni o možnostech středoškolského studia v místním regionu, uplatnění žáků na trhu práce prostřednictvím zástupců jednotlivých škol a pracovníka Úřadu práce. Další informace se budou týkat přihlášek na školy, jejich vyplňování, termínů odevzdání, možností odvolacího řízení, termínu prvního a druhých kol přijímacího řízení, možností testování žáků pro vhodný výběr školy nejen na škole, ale i prostřednictvím internetu. Rodičům se dostanou i informace o Dnech otevřených dveří na jednotlivých školách a o způsobu informování žáků ve škole.