Postup do okresního kola v soutěži Mc Donald´s Cup

Autor: Václav Srb <>, Téma: Sportovní soutěže, Vydáno dne: 14. 05. 2007

Vítězství v okrskovém kole posunulo naše družstvo do okresního kola soutěže v kopané.

Vítězstvím 6:4 nad ZŠ Sokolov, Sokolovská ul. v pátečním kole a 3:2 nad ZŠ Sokolov, Běžecká ul. v pondělním kole obsadilo naše družstvo A (1. až 3. ročníky) v okrsku první místo a postoupilo na okresní kolo soutěže, které proběhne v úterý 15. 5. 2005.

V pátečním kole nás reprezentovali: Jakub Brandl, Daniel Němec, René Hejda, Pavel Smatana, Patrik Abeldinov, Dušan Mirga, Matěj Kurfürst, Marek Stockner, Lukáš Pech, Jakub Lališ a Dominik Šimků.

V pondělním kole jsme museli sestavu upravit (někteří žáci odjeli na školu v přírodě) takto: Jakub Brandl, Daniel Němec, René Hejda, Patrik Abeldinov, Dušan Mirga, Dominik Šimků, Jindřiška Reismüllerová, Lukáš Novák, Vojtěch Šivák, Stanislav Milfait, Dominik Šebele a Michal Omazsta.

Družstvo B (4. a 5. ročníky) ve složení: Robert Kubalík, Martin Snopek, Lukáš Smatana, Viktor Blahó, Václav Gondík, Dominika Klímová, Martin Valašík, Tomáš Kozák a Matěj Hüttl porážkou 2:3 se ZŠ Sokolov, Sokolovská ul. obsadilo v okrsku druhé až třetí místo spolu se ZŠ Sokolov, Běžecká ul. a do okresního kola nepostoupilo.